Városlista
2026. január 28, szerda - Károly,

Hírek

2013. Július 26. 09:18, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között

Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között

Vonat ütközött személygépkocsival a Békés megyei Okány és Vésztő állomás között péntek reggel, senki nem sérült meg, de jelenleg áll a vonatforgalom ezen a szakaszon - közölte a Mávinform az MTI-vel.

A Békéscsaba-Kötegyán-Vésztő vasútvonalon csaknem egyórás késésre kell számítaniuk az utasoknak - olvasható a közleményben.
A Mávinform tájékoztatása szerint a személygépkocsi a jól működő fénysorompó tiltó jelzése ellenére hajtott a sínekre, ahol összeütközött a Vésztőről Kötegyánra tartó személyvonattal. Sem a vonaton, sem a gépkocsiban nem sérült meg senki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot

2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld

Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.

2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld

Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás

Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk