Hírek
2017. Február 02. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Változás a NAV főigazgatói posztján
Február 1-től Rási Kálmán pénzügyőr ezredes, korábbi főigazgató-helyettes a NAV Központi Irányítás főigazgatója - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
Az eddigi főigazgató, Marsi Márta Erzsébet január 31-n távozott a posztról.
A Magyar Nemzet számolt be arról, hogy Tállai András, az adóhivatal vezetője felmentette pozíciójából Marsi Márta Erzsébetet.
Marsi Márta Erzsébetet bő egy évvel ezelőtt, a NAV szervezetének átalakításakor nevezték ki főigazgatónak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

