Hírek
2020. Május 11. 10:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Újra a kormányt kérdezik a képviselők
A képviselők hétfőn újra azonnali kérdéseket tehetnek fel a kormány tagjainak az Országgyűlésben.
Az előző hétfőn kezdődött ülés zárónapja délelőtt 11 órakor, napirend előtti felszólalásokkal kezdődik.
A napirend szerint két órában hangozhatnak el az azonnali kérdések és válaszok, amelyek témáját várhatóan továbbra is a koronavírus-járvány kezelése uralja majd.
Ezt követően napirend utáni felszólalásokkal zárul a Ház ötnapos ülése.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

