Hírek
2012. Január 01. 08:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: Stop.hu/MTI
Törőcsik Mari: én kértem Dezsőt, hogy jöjjön be a színházba
A pénteken elhunyt Garas Dezső december végén lépett utoljára színpadra a Jó estét nyár, jó estét szerelem című darabban, a Nemzeti Színházban.
Idézte fel Törőcsik Mari, akivel a művész pályája során gyakran játszott együtt, és akihez szoros barátság fűzte.
"Az ő elmenetele nekem olyan fájó pont, hogy nem tudok úgy beszélni róla, mint bármely, különben nagyon szeretett kollégámról" - mondta Törőcsik Mari.
Hozzátette: Garas Dezső jó barátja volt, először vele lépett a Nemzeti Színház színpadára.
"Úgy volt, hogy nem lép föl többet, de én megkértem, hogy jöjjön be a kedvemért. A Jó estét nyár, jó estét szerelemben velem játszott utoljára" - emlékezett a színésznő.
Garas Dezső az idén december 20-án lépett utoljára színpadra Fejes Endre-Presser Gábor Jó estét nyár, jó estét szerelem című darabjában, a Nemzeti Színházban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Több helyen gyulladtak ki erdők, bozótosok, tarlók az országban
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.

