Hírek
2017. Szeptember 12. 10:25, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Több milliós ékszerlopás Székesfehérváron - VIDEÓVAL
Lakosság segítségét kérnek a székesfehérvári rendőrök egy tolvaj azonosításában.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján egy férfi szeptember 8-án 2 óra körül betört Székesfehérváron egy ékszerboltba, majd az üzletből több millió forint értékben arany ékszereket tulajdonított el.
Az elkövetőről az üzlet biztonsági kamerája felvételt készített.
Az ismeretlen férfi normál testalkatú, körülbelül 175 centiméter magas és a bűncselekmény elkövetésekor fekete színű baseball sapkát, szürkés színű kapucnis kabátot, fekete színű melegítő nadrágot és világos színű magas szárú cipőt, kezén pedig szürke színű kesztyűt viselt.
A Székesfehérvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a videón látható férfit felismeri, vagy a bűncselekménnyel kapcsolatosan érdemi információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-22/541-600-as telefonszámot, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 "Telefontanú" zöld számán, a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

