Hírek
2016. Március 27. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Terrorizmus - Nógrádi: kevés lehet a békéhez az Iszlám Állam elpusztítása
Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő szerint ahhoz, hogy \"egyfajta\" nyugalom legyen, kevés az Iszlám Állam elpusztítása.
A szakértő az M1 aktuális csatorna szombat esti műsorában azt mondta, hogy a problémát a szétveréssel nem oldják meg, mert a túlélő iszlamista harcosok robbantani fognak Európában és erre a kontinensnek fel kell készülnie.
Beszélt arról is, hogy a háttérben Oroszország és az Egyesült Államok megegyezhetett a közös fellépésről, Bassár el-Aszad szíriai elnök személyét "nem veszik elő", cserébe az orosz-ukrán konfliktusban is előrelépés lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

