Hírek
2022. Április 02. 15:17, szombat | Helyi
Századik születésnapján köszöntötték Rajczi Vendelnét
Potápi Árpád János nemzetpolitikáért felelős államtitkár, a térség országgyűlési képviselője, valamint Pintér Szilárd polgármester 100. születésnapja alkalmából köszöntötte Ilonka nénit.
A hölgy varrónőként dolgozott, egy ideig a kesztyűgyárban is hozzájárult a termeléshez. Világ életében nagyon kreatív volt, korábban járt kézimunka szakkörbe, ahol csodás asztalterítőket készített. Manapság már nem mozog olyan jól a keze, de horgolni még midig szokott több-kevesebb sikerrel. Ilonka néni nagyon szeret és sokat is olvas.
Egészsége nem kifogástalan, hallása és járása akadályozott, alapbetegsége is van, de ennek ellenére nagyon jókedvű és mosolygós.
A néni a lányával él, férjét és vejét sajnos elveszítette. Két unokája, 3 dédunokája és egy ükunokája teszi szebbé a mindennapjait. Családi körben vasárnap ünneplik a születésnapját.
Isten éltesse erőben, egészségben, Ilonka néni!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást
2025. December 12. 12:11, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
December hónap műtárgyának Fekete István éjjeli lámpáját választottuk.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

