Hírek
2012. Június 09. 23:30, szombat |
Helyi sport
Forrás: Kőszegi György/Dombóvári Sportiskola Egyesület
Úszás: dombóváriak három döntőben az egri országoson
Május 29-től június 1-ig Eger adott otthont a LXXXIV. Országos Ifjúsági Úszóbajnokságnak, mely az 1996-ban és később született lányok és az 1994-ben és később született fiúk versenye.
Az erőpróbán a Dombóvári Sportiskola Egyesületet Tancsa Norbert két tanítványa - Halmai Petra (1997-ben született) és Tarai Petra (1999) - vett részt. A versenyt nehezítette, hogy a rövidebb számokban elő-, középdöntő után, a hosszabb számokban az elődöntőt követően a legjobb nyolc úszó versenyezhetett a döntőben.
A bajnokságon több középdöntő (9-16. helyezés) mellett három döntőben vettek részt a lányok. Eredményeik:
- Halmai Petra: 5. helyezett 50 m hátúszásban és 8. helyezett 100 m hátúszásban
- Tarai Petra: 8. helyezett 200 m hátúszásban
Képünk a tavalyi versenyen készült, forrása: hoduszo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 16:00, szombat | Életmód
Ismét országjáró turnéra indul a Csukás Meserádió és az M2 Mesetévé
A tavalyi nagy sikerű országjárás után a közmédia gyerekeknek szóló és a nap 24 órájában elérhető csatornái, az M2 Mesetévé és a Csukás Meserádió ismét országjáró turnéra indulnak.
2026. Március 14. 14:00, szombat | Életmód
Március 15. - Gulyás Gergely: 1848 hősei a magyar szabadság és függetlenség szimbólumaivá váltak
2026. Március 14. 13:00, szombat | Belföld
Steiner Attila: 31,5 milliárd forintból újulnak meg kórházak az országban
Nyolc kórház energetikai fejlesztésére nyílik lehetőség 31,5 milliárd forint uniós forrásból - jelentette be az Energiaügyi Minisztérium energetikáért felelős államtitkára pénteken Budapesten.
2026. Március 14. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - NVI: öt pártlista lehet az országgyűlési választáson
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) törölte a nyilvántartásból A Szolidaritás pártja - Magyar Munkáspárt országos pártlistáját, mert a jelölőszervezet nyilvántartásba vett egyéni jelöltjeinek száma nem érte el a szükséges 71-et.

