Hírek
2017. Február 24. 18:28, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Súlyosan megverte zárkatársát egy előzetesben lévő fiatal Miskolcon
Súlyosan bántalmazta zárkatársát egy fiatalkorú fogvatartott Miskolcon - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának (BvOP) szóvivője pénteken az MTI-vel.
Orosz Zoltán tájékoztatása szerint a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet Fiatalkorúak Regionális Intézetében február 23-án egy háromfős zárkában egy fiatalkorú fogvatartott bántalmazta szintén fiatalkorú zárkatársát. Amikor a történtek a személyzet tudomására jutottak, haladéktalanul értesítették a mentőket, akik kórházba vitték a fiatal férfit.
A rendőrök a zárkában helyszíni szemlét tartottak és eljárást indítottak az esettel kapcsolatban. A bántalmazás körülményeinek kivizsgálására a BvOP belső vizsgálatot indított - tette hozzá a szóvivő.
A zárkában elhelyezettek fiatalkorú, előzetes letartóztatásban lévő fogvatartottak voltak.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

