Városlista
2026. június 14, vasárnap - Vazul

Hírek

2018. Április 01. 16:47, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Perselypénzt loptak

Perselypénzt loptak

A budaörsi rendőrök elfogták és gyanúsítottként kihallgatták azt a két budapesti lakost, akik egy zsámbéki templom adománygyűjtő perselyéből készpénzt vittek el.

Lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a Budaörsi Rendőrkapitányság egy 48 éves és egy 50 éves férfi ellen.
A nyomozás adatai szerint a gyanúsítottak 2018. március 31-én 11 óra körül egy zsámbéki templomba bementek, majd az ott található adománygyűjtő perselyt felfeszítették és abból készpénzt tulajdonítottak el. A két férfi ezt követően a templomból kiment és egy Ford típusú személygépkocsival távozott a helyszínről.

Az esetről történt bejelentést követően a budaörsi rendőrök a gépkocsival közlekedő férfiakat 11 óra 15 perc körül az M1-es autópálya 17. kilométerszelvényében megállították, elfogták és a Budaörsi Rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket. A nyomozók a budapesti lakosoktól a bűncselekményből származó készpénzt lefoglalták.

Címkék: lopás, persely, Zsámbék

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok

Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt

Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását

2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app

Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.