Hírek
2017. Június 03. 17:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Összeverekedett két férfi a Józsefvárosban, egyikük meghalt
Összeverekedett két férfi a főváros VIII. kerületében egy szálláshelyen, egyikük a kórházba szállítás után meghalt - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
A közlemény szerint a járőrök találták meg az erősen vérző férfit, akihez mentőt hívtak, de az életét már nem tudták megmenteni a kórházban.
A rendőrség halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

