Városlista
2025. december 22, hétfő - Zéno

Hírek

2017. Április 11. 07:29, kedd | Belföld
Forrás: mti

Őrizetbe vették a nyírturai emberölés gyanúsítottját

Őrizetbe vették a nyírturai emberölés gyanúsítottját

Elfogták és őrizetbe vették a nyírturai gyilkosság gyanúsítottját a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztályának nyomozói hétfőn.

Mint arról korábban az MTI is beszámolt, nyírturai otthonában holtan találtak egy 84 éves asszonyt vasárnap. A helyszíni szemle adatai és az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint a nő halálát bántalmazás okozta.

A megyei rendőr-főkapitányság ismeretlen tettes ellen emberölés gyanúja miatt indított nyomozást. A nyomozók Kiskunfélegyházán néhány órán belül azonosították, majd elfogták a bűncselekmény gyanúsítottját. A rendelkezésre álló adatok szerint R. Róbert 41 éves helyi lakos megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy április 7-én több késszúrással megölte az asszonyt.

R. Róbertet emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették - olvasható a www.police.hu oldalon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld

Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben

Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.

2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti

Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti

2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld

A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját

2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld

Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné

Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.