Hírek
2019. Október 22. 06:54, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Nyolc törvényjavaslatról tárgyal a parlament
Az Országgyűlés kedden nyolc törvényjavaslat általános vitájával folytatja hétfőn kezdődött ülését.
Az ülésnap reggel 9 órakor napirend előtti felszólalásokkal indul. Ezt követően a képviselők megvitathatják a kormány azon előterjesztését, amely a Nemzeti Eszközkezelő Programban részt vevő természetes személyek otthonteremtésének biztosításával összefüggő módosításokat tartalmazza.
Ezt követően - több nemzetközi szerződés vitája mellett - terítékre kerül még a kabinet egyes eljárások egyszerűsítéséről és elektronizálásáról szóló indítványa, valamint az egyes törvények ipar- és kereskedelemszabályozási szempontból történő változtatási javaslata.
A parlament csütörtökön a tavalyi költségvetés zárszámadásának tárgyalásával folytatja munkáját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

