Hírek
2021. Május 04. 08:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nyakon szúrtak egy férfit Pécsen
Súlyosan megsérült egy férfi, akit nyakon szúrt a vitapartnere hétfőn Pécsen. A támadót két órán belül elfogták - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A közlemény szerint a támadó egy korábbi sérelem miatt hétfő délután szóváltásba keveredett egy másik férfival, akit a vita során késsel nyakon szúrt.
A bűncselekménnyel gyanúsítható 23 éves helyi férfi elmenekült a helyszínről, de a rendőrök mintegy két órával később elfogták.
A megszúrt férfi az első adatok szerint súlyos sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

