Hírek
2017. Február 02. 09:24, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Mérgező gázt lélegeztek be tizenketten Nyíradonyban
Mérgező gáz belégzése miatt 12 embert vittek kórházba szerdán késő este Nyíradonyból - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóügyeletese csütörtök reggel az MTI-vel.
Bányay Judit tájékoztatása szerint ismeretlen eredetű szúrós szag miatt riasztották a tűzoltókat Nyíradonyba az Ady Endre utcába szerda este. A helyszínre harminc fővel vonultak ki nyíradonyi, debreceni, valamint a Szabolcs-Szatmár- Bereg megyei tűzoltók, s a helyszínen voltak a vízmű szakemberei is.
A szúrós szagot ismeretlen eredetű mérgező gáz kiáramlása okozta. Az eset az Ady Endre, valamint a környező utcákat is érintette.
A katasztrófavédelem és a vízmű szakemberei átvizsgálták a környék csatorna rendszerét, eltávolították a szennyezett vizet az érintett terület ciszternáiból, és azokat átmosták.
A lakosságot az ingatlanok ismételt átszellőztetésére hívták fel. Összesen 12 ember szenvedett könnyű sérüléseket, őket a mentők kórházba vitték - közölte a katasztrófavédelem sajtóügyeletese.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

