Hírek
2018. November 02. 18:26, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Megint riasztották a honvédség Gripenjeit
A HungaroControl riasztotta a Magyar Honvédség Gripenjeit, mivel egy utasszállító gép nem jelentkezett be a légiforgalmi irányításhoz péntek délelőtt.
A magyar légiforgalmi szolgálat tájékoztatása szerint a TUI légitársaság Stuttgartból Hurghadába tartó járatának pilótái nem jelentkeztek be az irányítóknál és többszöri hívásra sem válaszoltak.
A Gripenek befogták a Boeing 737-800-as gépet és kikísérték az országból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld
Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása
Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

