Hírek
2025. Január 06. 07:42, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Már igényelhető a munkáshitel
Már igényelhető a bankokban a munkáshitel – közölte Nyitrai Zsolt miniszterelnöki főtanácsadó vasárnap a közösségi oldalára feltöltött videóban.
A főtanácsadó hangsúlyozta, a munkáshitel több mint háromszázezer fiatalt segíthet.
A maximum négymillió forintot a feltételek fennállása esetén 17 és 25 éves kor közötti fiatalok vehetik fel. A hitel szabad felhasználású, kamatmentes és a gyermekek után törlesztési kedvezmény is jár - mondta.
A tanulók mellett így a dolgozó fiatalokat is támogatja Magyarország kormánya – emelte ki Nyitrai Zsolt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

