Hírek
2012. Május 27. 14:09, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
Lincshangulat a magyar énekes ellen
Tovább gyűrűzik Kozsó társasházi botránya. A csőtörését kénytelenek a szomszédok megfizetni.
Kozsó nemcsak hogy évek óta nem fizeti édesapjával Csengery utcai ingatlanjaik milliós nagyságrendű közös költségét, hanem most újra miatta kell többet fizetniük a házban élőknek - értesült a Blikk. Az ott lakók azt állítják, az énekes a lakóközösség tudta nélkül vett fel a társasház biztosítójától több mint egymillió forintot, állítólag azért, mert a pincehelyiségében vízcsőrepedés volt. Ám erről a közös képviselőjük sem tudott.
A lakók őrjöngenek, hiszen Kozsó újabb kiadásokba verte őket, ugyanis a kifizetett összeg miatt a biztosítójuk a kétszeresére emelte a ház biztosítási díját, így az évi 606 ezer forint helyett több mint 1,2 millió forintot kell az ottaniaknak állniuk. Hiába került napvilágra Kozsó botránya, azóta sem nyúlt a zsebébe, a lakóknak viszont kétmillió forint közösköltség-tartozása van jelenleg. Az énekes egyelőre nem reagált a bulvárlap megkeresésére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.

