Hírek
2017. Április 23. 09:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Lezárt utak még vannak, elzárt település már nincs
Borsod-Abaúj-Zemplén, valamint Heves megyében még vannak lezárt alsóbbrendű utak az áprilisban szokatlan hideg idő és havazás miatt, elzárt település azonban már nincs az országban
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság szombat este a honlapján. A police.hu-n olvasató közlemény szerint Borsodban a 2505-ös, a 2513-as, a 25139-es és a 2519-es számú út, Hevesben pedig a 2505-ös számú út nem járható.
A rendkívüli időjárás miatt jelenleg nincsenek elzárt települések - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Több helyen gyulladtak ki erdők, bozótosok, tarlók az országban
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.

