Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2016. November 08. 14:00, kedd | Helyi
Forrás: DOVASE

Két dombóvári futót is meghívtak a Tatai Olimpiai edzőtáborba

Két dombóvári futót is meghívtak a Tatai Olimpiai edzőtáborba

A Magyar Atlétikai Szövetség két dombóvári futót is meghívott a Tatai Olimpiai edzőtáborba, ahol az akadályfutók válogatott edzőtáborát tartották az elmúlt héten.

A serdülő korosztálytól a felnőtt korúakig a magyar élmezőny legeredményesebb női versenyzői, számszerűleg 14-en vehettek részt a kiváló körülményekkel, kiemelten magas színvonalú edzési lehetőséggel rendelkező edzőtáborozáson.

A Dombóvári VASE két versenyzője, Tóth Lili Anna (1998) és Tamás Zsófia (2003) az iskolai őszi szünetet keményen végigdolgozta, a válogatott tagjaiként Tatán edzettek, ahová edzőjük, Fazekas Gáspár is elkísérte őket.

Az atlétikában a következő időszakban jelentősebb versenyek a Mezei futó Magyar Liga fordulói lesznek majd decemberben a Mezei futó Európa-bajnokság. Bízunk benne, hogy a mezei futó szezonban a lányok és az egyesület többi versenyzője is kiemelkedő eredményeket ér majd el.

Címkék: atlétika, DOVASE

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 26. 18:51, hétfő | Helyi

Pályázzon privát fotógyűjteményével a Néprajzi Múzeum kiírásán!

Felhívásában a Néprajzi Múzeum olyan magánszemélyek vagy családok jelentkezését várja, akik szívesen bemutatnák az 1990 és 2005 közötti időszakból származó fényképeiket

2026. Január 21. 14:06, szerda | Helyi

Heti állásajánlatok Dombóváron és környékén

Ha munkahelyet váltanál, vagy épp állást keresel, nézd meg a friss állásajánlatokat!

2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi

Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv

A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.

2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi

Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek

Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.