Hírek
2013. Július 26. 09:30, péntek |
Helyi
Forrás: Soós Gyopár, Tóth Lili Anna
Kedves Dombóváriak! Kedves Ismerősök és Ismeretlenek!
Köszönöm a sok szeretetteljes gratulációt!
A hollandiai verseny alatt sok erőt adott nekem és edzőmnek, Fazekas Gáspárnak, hogy mennyien kísérik figyelemmel a szereplésemet. Onnan hazatérve szívmelengető érzés volt megtapasztalni, hogy az eredményem milyen sokaknak jelentett örömet és büszkeséget.
Köszönöm a sok szeretetteljes gratulációt.
Köszönöm, hogy bátorítottak, bíztattak és bíztak bennem, és megajándékoztak azzal, hogy együtt örülhettünk ennek a győzelemnek.
Tóth Lili Anna, az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, 2000 m akadályfutás bajnoka
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 18:51, hétfő | Helyi
Pályázzon privát fotógyűjteményével a Néprajzi Múzeum kiírásán!
Felhívásában a Néprajzi Múzeum olyan magánszemélyek vagy családok jelentkezését várja, akik szívesen bemutatnák az 1990 és 2005 közötti időszakból származó fényképeiket
2026. Január 21. 14:06, szerda | Helyi
Heti állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha munkahelyet váltanál, vagy épp állást keresel, nézd meg a friss állásajánlatokat!
2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi
Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv
A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.









