Hírek
2019. Október 17. 16:20, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI
Időközi polgármester-választás lesz Gyulajon
Időközi polgármester-választást tartanak a Tolna megyei Gyulajon, ahol október 13-án szavazategyenlőség miatt nem sikerült polgármestert választani.
Horváthné Tóth Valéria, a helyi választási iroda (hvi) az MTI-nek elmondta: a helyi választási bizottságnál nem kezdeményeztek jogorvoslatot, így a választás eredménye jogerős.
A dombóvári járásban fekvő településen három független polgármesterjelölt indult a választáson, Selmeci László és Horváth Lajos egyaránt 188, Fogari Attila 10 szavazatot kapott, így a polgármester-választás eredménytelen lett. A falu 650 választásra jogosult lakója közül 389-en szavaztak, a négytagú képviselő-testület megválasztása eredményes volt.
Az időközi választást 120 napon belül kell megtartani, addig a korábbi faluvezető, Selmeci László ügyvivő polgármesterként dolgozik - mondta a hvi vezetője.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.
2026. Április 26. 09:00, vasárnap | Helyi
Így néz ki ma a menza: kóstolóval és edukatív előadással érkezett az Eatrend Suliprogram Dombóvárra
Több mint 100 diák vett részt az Eatrend Magyarország Suliprogramján április 22-én Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikumban.
2026. Április 23. 17:11, csütörtök | Helyi
Újabb környezetszennyezés a Kaposon, pusztulnak a halak
Aki bármilyen információval rendelkezik a szennyezéssel vagy annak forrásával kapcsolatban, kérjük keresse fel a Dombóvári Városi Horgászegyesület Vezetőségét vagy a helyi rendőrkapitányságot!

