Városlista
2026. április 29, szerda - Péter

Hírek

2022. Augusztus 29. 07:58, hétfő | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: MÁV

Halálra gázolt egy nőt a vonat Sülysápnál

Halálra gázolt egy nőt a vonat Sülysápnál

Elgázolt egy embert a Lökösházáról Budapest felé közlekedő személyvonat Sülysápon, a szőlősnyaralói állomásnál - közölte honlapján a katasztrófavédelem vasárnap kora este.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) sajtóügyelete az MTI-t úgy tájékoztatta, hogy egy nőt gázolt halálra a vonat.

A katasztrófavédelem közlése szerint a szerelvényen mintegy négyszázan utaztak. A sülysápi önkéntes tűzoltókat követően a nagykátai hivatásos tűzoltók is a helyszínre érkeztek, az egységek az utasok biztonságos átszállásában nyújtottak segítséget.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld

Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról

Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld

Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter

Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.

2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld

Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt

Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.