Hírek
2017. December 28. 09:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Felhajtva a járdára gázolt halálra egy nőt a fiatal, majd elhajtott
Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság azt a férfit, aki december 23-án este halálra gázolt egy gyalogost Salgótarjánban - közölte a Balassagyarmati Törvényszék sajtótitkára csütörtökön az MTI-vel.
Bolyós Gergő hozzátette: a 22 éves ságújfalui férfi a salgótarjáni Füleki úton, a kórház előtt hajtott fel a járdára, ahol elgázolt egy nőt. Ezt követően segítségnyújtás nélkül, a sérültet sorsára hagyva távozott a helyszínről. A nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a kórházban életét vesztette.
A gázolót a rendőrök a baleset után két órával fogták el.
A Balassagyarmati Járásbíróság döntése nem jogerős.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

