Hírek
2019. Március 14. 07:36, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Fegyőr védett meg mentősöket egy késes támadótól Bács-Kiskun megyében
Fegyőr védett meg mentősöket egy késes támadótól Bács-Kiskun megyében szerdán – közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az MTI-vel.
Azt írták, hogy a Bács-Kiskun megyei büntetés-végrehajtási intézet munkatársai az egyik foglyot a kecskeméti kórházba vitték orvosi vizsgálatra, amikor a rabszállítóból észrevették, hogy az Országos Mentőszolgálat munkatársait késsel fenyegeti egy férfi.
A közlemény szerint az egyik fegyőr a mentősök segítségére sietett. A láthatóan zavart mentális állapotban lévő férfi ekkor a felügyelőre támadt, aki gumibottal kiütötte a kést a kezéből, majd a földre teperte.
Végül senki nem sérült meg, a helyszínre érkező készenléti rendőrök átvették az intézkedést – olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

