Városlista
2026. június 14, vasárnap - Vazul

Hírek

2020. November 02. 08:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Elfogták a pécsi emberölés feltételezett elkövetőit

Elfogták a pécsi emberölés feltételezett elkövetőit

Elfogták a szombati pécsi emberölés feltételezett elkövetőit - közölte a rendőrség vasárnap a honlapján.

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében felidézte: szombat este Pécsen, a Buzsáki Imre utcában az egyik lakásban két férfi és egy nő bántalmazott két férfit. Az egyik támadó egy késsel megszúrta a 20 éves férfit, aki ennek következtében a helyszínen életét vesztette. Az 54 éves férfi könnyebben sérült meg.

A három támadó közül az egyiküket - egy 43 éves helyi férfit - a rendőrök a helyszín közelében elfogták. A másik férfi és élettársa elmenekült a helyszínről. Őket vasárnap délelőtt fogták el Pécsen.

A 23 éves férfit és a 22 éves nőt előállították a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságra - írta a rendőrség.

Címkék: elfogás, emberölés, pécs

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok

Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít

2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt

Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását

2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app

Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.