Hírek
2015. Január 09. 08:32, péntek |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság, fotó: www.siasat.pk
Csalás álláshirdetésekkel
Összesen hat sértettet ejtett tévedésbe és károsított meg a gyanúsítottként kihallgatott 33 éves budapesti férfi
Egy dombóvári nő tett feljelentést a rendőrségen, mert 2013. szeptemberében egy internetes külföldi álláshirdetésre jelentkezett, majd a hirdető részére készpénzt utalt, de munkát nem kapott. Az utalást követően a hirdetés feladójával nem tudta felvenni a kapcsolatot.
A dombóvári rendőrök a nyomozás eredményeként megállapították, hogy az elkövető több bűncselekményt is elkövetett. Hasonló álláshirdetésekkel összesen hat sértettet ejtett tévedésbe és károsított meg. A nyomozók gyanúsítottként hallgattak ki egy 33 éves budapesti férfit üzletszerűen elkövetett csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. M. Péter a bűncselekmények elkövetését részben beismerte, az eljárásban szabadlábon védekezhet.
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai a nyomozást 2015. január 6-án befejezték, az iratokat vádemelési javaslattal a Dombóvári Járási Ügyészségnek átadták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

