Hírek
2020. Április 29. 08:15, szerda |
Helyi
Forrás: Dombóvár Város Önkormányzata, fotó: https://www.freepik.com/free-photo/side-vie
Csak szájmaszk viselésével intézhetjük ügyeinket a dombóvári önkormányzatnál
Április 29-től az alábbi szabályok betartása mellett intézhetik ügyeiket a megadott időpontokban a Szabadság u. 18. illetve a Bezerédj utca 14. szám alatti önkormányzati épületekben munkatársainknál.
Tisztelt Lakosság! Kedves Dombóváriak!
Fontos, hogy vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra. Április 29-től (szerda) hivatalunkban az alábbi szabályok betartása mellett intézhetik ügyeiket a megadott időpontokban a Szabadság u. 18. illetve a Bezerédj utca 14. szám alatti önkormányzati épületekben munkatársainknál.
Kérjük, hogy fertőtlenítsék kezüket a bejáratnál biztosított fertőtlenítő szerrel!
Kérjük, viseljen szájmaszkot belépéskor, vagy kérjen a portaszolgálaton szájmaszkot arcának eltakarásához! Felhívjuk figyelmüket, hogy ügyintézés a megadott időponttól visszavonásig csak szájmaszk viselésével lehetséges az önkormányzat mindkét épületében.
Egy irodában az ügyfélfogadás ideje alatt maximum négy ember tartózkodhat és kérjük, hogy lehetőség szerint a másfél méteres távolságot tartsák be!
Ügyfélfogadás továbbra is hétfő, szerda és csütörtöki napokon 8-12 óra között. Kérjük, csak a legfontosabb, halaszthatatlan ügyek intézése miatt keressék fel kollégáinkat!
Köszönjük megértésüket!
Pintér Szilárd
polgármester
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.
2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást

