Hírek
2012. Május 06. 19:50, vasárnap |
Helyi
Forrás: Bodó Ákos
Bodó Imre a Népi Írók Baráti Társasága elnökségében
A Népi Írók Baráti Társasága budapesti székházában megtartotta éves közgyűlését, ahol a tagság a dombóvári Fekete István Kulturális Egyesület elnökét, Bodó Imrét is beválasztotta a tizenegy tagú elnökségbe.
Szili Károly elnökségi tag, levezetőelnök köszöntő szavai után dr. Dobszay Károly elnök tartott rövid beszámolót az elmúlt évek munkájáról. A sikerek között kiemelte az Új Tanú című folyóiratot, amely 600-800 példányban jelenik meg, évente két alkalommal. Elmondta, hogy a folyóiratot eljuttatják középiskolákba és könyvtárakba is.
Az elvégzett munka értékelése után tisztújításra került sor, amelyen dr. Dobszay Károlyt tiszteletbeli elnökké választották meg. A társaság új elnöke dr. Neszmélyi Károly lett. A jelen lévő tagság az Új Tanú folyóirat szerkesztésével továbbra is Szili Károly bízta meg, és a szerkesztőbizottság tagjain sem változtattak.
Képünkön: az Új Tanú című folyóirat egyik számának borítója
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 18:51, hétfő | Helyi
Pályázzon privát fotógyűjteményével a Néprajzi Múzeum kiírásán!
Felhívásában a Néprajzi Múzeum olyan magánszemélyek vagy családok jelentkezését várja, akik szívesen bemutatnák az 1990 és 2005 közötti időszakból származó fényképeiket
2026. Január 21. 14:06, szerda | Helyi
Heti állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha munkahelyet váltanál, vagy épp állást keresel, nézd meg a friss állásajánlatokat!
2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi
Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv
A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.

