Hírek
2023. Június 07. 06:58, szerda |
Belföld
Forrás: Magyar Honvédség
Álhír, hogy egy magyar KFOR katonának irányított véradásra lenne szüksége
Egyik sérülttel kapcsolatosan sem merült fel eddig szakmai igény irányított véradásra.
Az interneten megjelent álhírekkel ellentétben szeretnénk megerősíteni, hogy a Honvédkórház kezelésében, a KFOR nemzetközi kötelékében szolgálatot teljesítő egyik sérülttel kapcsolatosan sem merült fel eddig szakmai igény irányított véradásra.
A koszovói tömegoszlatáskor súlyosan megsebesült magyar katonát Szkopjéban látták el, majd állapota stabilizálását követően hazaszállították további kezelésre. Állapota továbbra is súlyos, de stabil. A katonaorvosok és a Magyar Honvédség mindent megtesz a mielőbbi, teljes felépüléséért - írja a Magyar Honvédség.
Fotó: Honvédelem.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

