Hírek
2012. Február 14. 12:46, kedd |
Bulvár
Forrás: Stop.hu/Új Ász
Alekosz exe már a bugyit is szeretné ledobni
Két valóságshow után újabb területen csillogtatja meg tudását VV Veronika. Az egykori villalakó a hetekben playmate-válogatáson járt, ahol megtudta: bekerült a legjobb harminc lány közé.
- Nagyon örülök, hogy több ezer jelentkező közül benne lehetek a döntős csapatban. Amióta kikerültem a villából, nagyon sokat fogytam, a hír hallatán pedig ismét elhatároztam, hogy a legjobb formámban szeretnék tündökölni - mesélte az Új Ásznak Veronika, aki konkrét terveket sző már meztelen jövőjével kapcsolatban.
- Tudom, nem kell előre inni a medve bőrére, de azt már most tudom, hogy mit szeretnék kezdeni egy "Év playmate-je" címmel. Nem szeretnék beállni a hirtelen felkapott dj-k közé, viszont babonából még nem konkretizálnám a terveimet - tette hozzá az egykori villalakó, aki ismét egy szájfeltöltésre készül, cáfolva azokat a pletykákat, miszerint kiszedetné a szilikont az ajkaiból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - A nulladik napon több generáció bulizhat együtt
Az idei Sziget fesztivál nulladik napján több generáció bulizhat együtt; a program összehozza azokat, akik az elmúlt három évtizedben tették különlegessé a fesztivált -
2026. Július 28. 05:00, kedd | Bulvár
Facebook-vita alakult ki arról, hogy mi történt Takács Péter asztalán, amíg kivonult a Házból
Magyar Péter valamilyen iratot elvett vagy odatett a volt egészségügyi államtitkár parlamenti asztalára hétfőn, miután az ellenzéki frakció kivonult az ülésteremből.
2026. Július 26. 05:00, vasárnap | Bulvár
Testvérpár is van a 201. Anna-bál szépei között
A balatonfüredi Windisch Laurát választották a 201. Anna-bál szépének, első udvarhölgye a debreceni Tollas Viktória, második udvarhölgye pedig a saját testvére, Windisch Regina lett.
2026. Július 24. 13:00, péntek | Bulvár
Freddie Mercury-szobrot avatnak Balatonszemesen
A Queen Fesztivál kiemelt eseményeként szombaton, Balatonszemesen, a Zenepavilonnál avatják fel Magyarország első köztéri Freddie Mercury-mellszobrát - közölték a szervezők az MTI-vel.

