Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2018. Szeptember 16. 17:49, vasárnap | Sport
Forrás: mti

Agyrázkódása volt a Vidi FC kapusának

Agyrázkódása volt a Vidi FC kapusának

A labdarúgó NB I szombati játéknapján agyrázkódása volt Kovácsik Ádámnak, az Európa-liga csoportkörére készülő Vidi FC kapusának.

A játékos a Puskás Akadémia FC otthonában rendezett bajnoki meccs 71. percében sérült meg. A székesfehérvári klub honlapján Kovács Tibor csapatorvos elmondta, hogy a néhány perces eszméletvesztéses állapotot követően a baleseti sebészeti ambulanciára szállították, ahol gyors ambuláns és CT-vizsgálatot végeztek rajta.

"A diagnózis agyrázkódás, emiatt a sportsebészeti osztályra megfigyelésre felvették. Koponyatörést nem szenvedett, állapota a körülményekhez képest jó, kommunikációra képes" - mondta Kovács Tibor.

A Kovácsik helyére beállt szlovák Tomás Tujvel úgy fogalmazott, reméli, hogy csapattársa mielőbb rendbe jön, de egyelőre nem tudja, a közeljövőben ki fog védeni.

A mérkőzést a Puskás Akadémia nyerte 2-1-re. A Vidi FC csütörtökön a fehérorosz BATE Boriszovot fogadja az Európa-liga csoportkörének első fordulójában.

Fotó: molvidi.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 07:42, szerda | Sport

Szalai Attila a lengyel Pogon Szczecinhez került kölcsönbe

A válogatott Szalai Attila kölcsönben a lengyel bajnokság élvonalában szereplő Pogon Szczecin labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.

2026. Január 28. 07:33, szerda | Sport

Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez elégedett a döntetlennel

Chema Rodríguez szövetségi kapitány elégedetten értékelt, miután a magyar férfi kézilabda-válogatott 32-32-es döntetlent játszott a társházigazda Svédországgal az Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, kedden.

2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport

A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként

Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.