Hírek
2026. Február 17. 11:18, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
A rendőrök nagy erőkkel keresik a Dombóvárról eltűnt nőt
Eltűnt Pozsonyi Szabina Kitti
A rendőrök nagy erőkkel keresik a Dombóvárról eltűnt nőt.
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030-157-52/2026. körözési számon eljárást folytatnak Pozsonyi Szabina Kitti dombóvári nő eltűnése kapcsán.
Pozsonyi Szabina Kitti február 16-án a délutáni órákban rollerrel távozott dombóvári otthonából, azóta életjelet nem adott magáról, tartózkodási helye ismeretlen.
A 30 éves nő körülbelül 165 cm magas, vékony testalkatú, vállig érő sötétbarna hajú, barna szemű. Térben nem orientált.
A rendelkezésre álló információk szerint eltűnésekor egy fehér alapon fekete kockás mintázatú nadrágot, fekete sportcipőt és egy fekete garbót viselt.
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a képen látható nő jelenlegi tartózkodási helyéről információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen bármelyik rendőri szervnél, hívja a 06-74-566-070-es telefonszámot, vagy tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú" zöldszámán, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi
Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet
Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban
2026. Február 26. 09:25, csütörtök | Helyi
Miért vannak háborúk? - interaktív előadás a Dombóvári Művelődési Házban
Mit tehetünk a békéért? Milyen az igazi béke? Február 27-én, pénteken 18 órától ezekre a kérdésekre keresik a választ a Pinceszínházban.
2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
2026. Február 13. 14:00, péntek | Helyi
Apa és fia a dombóvári Fekete István Múzeumot képviselték a FEHOVÁ-n
„Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete.” (Fekete István)


