Hírek
2013. Április 30. 10:27, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu
A két kártya sem akadály: kétsimes Galaxy S4
Már így is többféle hardverrel létezik a Samsung idei csúcskészüléke, a Galaxy S4, de úgy látszik, hogy a dél-koreai vállalat még mindig túl kicsinek érzi a modellpalettát.
Elképzelhető, hogy az egyelőre a kínai piacon megjelenő S4-variáns a későbbiekben hozzánk is eljut, igény biztosan lenne rá. A két simfoglalaton kívül egyébként mindenben megegyezik a nemzetközi porondon is kapható 8 magos verzióval, tehát aki eddig csak a második simfoglalat hiánya miatt nem választotta a Samsung csúcskészülékét, az bizony nyithatja a pénztárcáját.
Azt, hogy mennyire kell kinyitni, egyelőre homály fedi, mivel a gyár nem árult el információt az újdonság áráról és pontos megjelenési időpontjáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

