Hírek
2018. Július 13. 11:38, péntek |
Helyi
Forrás: Dombó Média
A Delfin Bajnokságon jártak a Dombóvári Sportiskolások
Július 6-án és 7-én Győrben bonyolították le a VII. Országos Delfin Bajnokságot, melyen a Dombóvári Sportiskola tehetséges fiataljai is medencébe ugrottak.
A 2008-ban születettek és annál fiatalabbak mezőnyében összesen 250 úszó mérte össze a gyorsaságát.
A DSI tagjai közül négy-négy lánynak és fiúnak sikerült teljesítenie az előzetes kvalifikációs versenyeken a részvételhez szükséges szintidőket. Ők összesen 32 egyéni számban és hat váltóban álltak rajtkőre. Remekeltek a Fehérvári Róbert, Kecskés Andrea és Fehérvári Levente által edzett fiatalok, akik huszonötször döntötték meg az addigi legjobb idejüket.
Közülük a legjobban Reizinger Anna szerepelt, aki a 100 méteres hátúszásban másodikként ért célba, ugyanezen úszásnemben az 50 méteres távon bronzérmet érdemelt ki, valamint számos értékes helyezést is begyűjtött. A lányok Lakatos Róza, Nagy Fruzsina, Horváth Dóra, Reizinger Anna összeállítású váltója kétszer - a 4x50 méteres gyorsúszásban, valamint a 4x50 méteres vegyesúszásban - negyedikként végzett. A fiúk - Fajcsi Botond, Gyergyói Ábel, Szaka Szabolcs és Vida Bence - is dicséretet érdemelnek a mutatott teljesítményükért, mert medáliát ugyan sem egyéniben, sem váltóban nem szereztek, de a különböző versenyszámok többségében a mezőny első felében zártak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 18:51, hétfő | Helyi
Pályázzon privát fotógyűjteményével a Néprajzi Múzeum kiírásán!
Felhívásában a Néprajzi Múzeum olyan magánszemélyek vagy családok jelentkezését várja, akik szívesen bemutatnák az 1990 és 2005 közötti időszakból származó fényképeiket
2026. Január 21. 14:06, szerda | Helyi
Heti állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha munkahelyet váltanál, vagy épp állást keresel, nézd meg a friss állásajánlatokat!
2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi
Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv
A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.

