Hírek
2017. Március 17. 13:15, péntek |
Helyi
Forrás: Dombóvári Belvárosi Általános Iskola
18 belvárosis a NYELVÉSZ verseny megyei fordulóján
Az idei tanévben is kreatív, izgalmas feladatlapot állítottak össze a szervezők a BENDEGÚZ NYELVÉSZ verseny 1. fordulójára.
A Dombóvári Belvárosi Általános Iskola lelkes pedagógusai nagy odaadással készítik fel tanítványaikat erre a megmérettetésre. Nem is eredménytelenül, hiszen 18 diákot hívtak meg a Szekszárdon március 17-én megrendezendő megyei fordulóba:
Királyné Oletics Szerén segítségével készül Szabó Gréta (4.a).
Erdősné Fedeles Zita a felkészítője Szemes Fanninak, Vercz Krisztiánnak, Berkl Tímeának (7.b), Vida Liliánának, Banai Lilinek és Németh Lizának (5.b).
Nyári Éva tanítványai közül Szabó Zalán Máté, Szenyéri Gréta (6.a) és Kálmán Kitti (7.a) jutott a 2. fordulóba.
Bódis Péterné irányítja Szabó Bence Bálint (8.a) és Kertész Hajnalka (6.b) felkészülését.
Maltasits Erika Csizmadia Xéniát és Csuti Jázmint (5.a) készíti fel.
Balikóné Szabó Noémi a tanító nénije Schreiber Adriánnak és Tóth Csengének (2.a).
Dr. Pelbát Józsefné segítségével gyakorol Kertész Gábor és Magyari Fanni (3.b).
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 18:51, hétfő | Helyi
Pályázzon privát fotógyűjteményével a Néprajzi Múzeum kiírásán!
Felhívásában a Néprajzi Múzeum olyan magánszemélyek vagy családok jelentkezését várja, akik szívesen bemutatnák az 1990 és 2005 közötti időszakból származó fényképeiket
2026. Január 21. 14:06, szerda | Helyi
Heti állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha munkahelyet váltanál, vagy épp állást keresel, nézd meg a friss állásajánlatokat!
2026. Január 21. 00:00, szerda | Helyi
Már a dombóvári könyvtárban olvasható a legújabb emlékkönyv
A Fekete István Kulturális Egyesület nemrég készítette el kiadványát, amelyet Bodó Imre elnök adott át a napokban a város könyvtárának.
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.





